System reklamy Test
Album „25”

Zatęskniliśmy już za twórczością Adele i oto jest! Trzy lata przerwy w wydawaniu albumów zaowocowały kolejną płytą. W listopadzie 2015 roku Adele zaprezentowała swój trzeci studyjny album zatytułowany „25”. Jest to swego rodzaju ukoronowanie przeżytego przez artystkę ćwierć wieku i wejścia w prawdziwą dorosłość. Poprzedni album to album pełny emocji, w tym zaś znajdujemy pewien spokój szczęśliwej kobiety i kochającej matki. Singiel „Hello” który zapowiadał trzeci album stał się kolejnym światowym hitem. W ciągu 24 godzin odsłuchano go ponad 27 milionów razy. Tym samym „Hello” uzyskał certyfikat 100 milionów odtworzeń w… 5 dni! Piosenka skrojona idealnie i od samego początku była skazana na sukces. Utwór ten zajął pierwsze miejsce w Billboard Hot 100.

Na krążku możemy znaleźć równie fenomenalne single jak „When We Were Young”, „Water Under the Bridge” a także „Sweetest Devotion” lub I „Miss You”.
Mimo, że 25 odniosło spektakularny sukces wielu krytyków przychyla się do opinii, że nie jest to sukces na miarę pierwszych dwóch albumów artystki. Według niektórych 19 i 21 miały w sobie „to coś”, natomiast 25 jest znaczenie spokojniejszą krążkiem, na którym możemy znaleźć w większości ballady.

TEST